Kırklareli’de Vize Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Jandarma Komutanlığı ve Vize Sahil Güvenlik Kolluk Destek Timi Komutanlığı işbirliğinde; Vize ilçe, köy ve beldelerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenlendi.
Belirlenen adreslere yapılan operasyonda; 2 kilo 200 gram esrar, 1 kilo 100 gram kenevir tohumu, 150 gram metamfetamin, bin adet kilitli poşet, 1 iklimlendirme sistemi, 20 uyuşturucu kullanma aparatı, 1 tabanca, 15 tabanca fişeği ve 2 av tüfeği ele geçirildi.
25 kişi gözaltında
Operasyonda 25 şüpheli gözaltına alındı.
![](https://saglikli-beslen.com/wp-content/uploads/2023/01/kirklarelinde-uyusturucu-operasyonu-25-gozalti-1-lDD8PM8B.jpg)
![](https://saglikli-beslen.com/wp-content/uploads/2023/01/kirklarelinde-uyusturucu-operasyonu-25-gozalti-2-xKqrP7VP.jpg)
![](https://saglikli-beslen.com/wp-content/uploads/2023/01/kirklarelinde-uyusturucu-operasyonu-25-gozalti-3-W9wn6MyW.jpg)
![](https://saglikli-beslen.com/wp-content/uploads/2023/01/kirklarelinde-uyusturucu-operasyonu-25-gozalti-4-FltrTZeF.jpg)