Bodrum’da aç kalınca yaşadıkları orman ve dağlık alandan ilçe merkezine inen yaban domuzu sürülerine yenisi eklendi. 1’i yetişkin, 7 yaban domuzu Güllük Mahallesi’ne indi. Mahalleli, domuzlara ekmek vererek besledi. Karınlarını doyuran domuzlar, dana sonra ormana girdi.
Bir yaban domuzu ise Balıkçılar Barınağı’nda denizde görüntülendi. O anlar, çevredekilerin cep telefonuyla görüntülendi. Denizde bir süre yüzen yetişkin yaban domuzu daha sonra gözden kayboldu.
![](https://saglikli-beslen.com/wp-content/uploads/2022/07/bodrumda-goruntulendi-deniz-bir-sure-yuzdu-sonra-kayboldu-1-fzuTyArJ.jpg)